Pobierz uTorrent – darmowy program do wymiany plików

Agencja i Biuro Nieruchomości Blog  > oprogramowanie >  Pobierz uTorrent – darmowy program do wymiany plików
0 Comments
utorrent

5/5 - (3 votes)

Program uTorrent od lat jest jednym z czołowych klientów sieci BitTorrent, które w łatwy i szybki sposób pozwalają na wymianę plików pomiędzy użytkownikami. Prosta obsługa, niewielkie rozmiary i duża funkcjonalność to kluczowe elementy wpływające na fakt, że jest to jeden z najczęściej wybieranych programów do pobierania plików.

uTorrent do pobrania – kluczowe funkcje programu 

Jedną z najistotniejszych funkcji programu uTorrent jest przesyłanie plików, takich jak muzyka, filmy czy oprogramowanie na zasadzie peer-to-peer. W wolnym tłumaczeniu oznacza to osoba-do-osoby, co doskonale oddaje charakter usługi. Pliki rozpowszechniane pod postacią rozszerzenia .torrent, sami zaś użytkownicy dzięki bogatej funkcjonalności klienta mogą pobierać wiele plików jednocześnie oraz nadawać im priorytety. 

uTorrent download – szybkie i łatwe pobieranie plików 

Szukasz  programu umożliwiającego łatwe pobieranie treści? Rozwiązanie jest banalnie proste – ściągnij uTorrent. Klient najpopularniejszej sieci BitTorrent jest całkowicie darmowy. W takiej wersji pojawia się jednak niedogodność w postaci pojawiających się reklam. Użytkownicy mogą wykupić wersję programu Classic Pro, tym samym mogąc korzystać z klienta bez reklam. Dodatkowo zyskujemy funkcję chroniącą przed zawirusowanymi plikami. 

Pobierz uTorrent za darmo

Sam uTorrent w swoim bogactwie możliwości oferuje m.in. wyszukiwarkę plików z rozszerzeniem .torrent  oraz umożliwia podgląd plików w trakcie ich pobierania. Chcąc uniknąć komplikacji koniecznie ściągnij uTorrent w najnowszej odsłonie. Funkcje programu są na bieżąco aktualizowane, w tym również te odpowiedzialne za ochronę bezpieczeństwa użytkownika. 

Pobieranie, streaming i udostępnianie plików – ściągnij uTorrent

Program dostępny jest ponadto w języku polskim, a interfejs jest intuicyjny i pozwala na sterowanie za pomocą smartfona. Bez problemu odnajdą się tutaj zarówno początkujący użytkownicy, którzy chcą skorzystać z podstawowych funkcji, jak i również ci doświadczeni, którym uTorrent oddaje do dyspozycji spory arsenał zaawansowanych opcji. Pobierz uTorrent w najnowszej wersji, aby wygodnie wymieniać treści w sieci. 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *